Projektowanie i promocja stron internetowych

Jesteś tu:   Strona Główna > Hej, początkujący biznesmenie!

Hej, początkujący biznesmenie!

Marzy ci się osobista strona www, dzięki której zaczniesz własną działalność w Internecie? Jeśli nie masz zbyt wielu pieniędzy i nie stać cię na wynajęcie firmy, która wykona dla ciebie projekt strony, przejrzyj sieć i poszukaj serwisów, które podpowiedzą ci, jak samodzielnie (i szybko) zbudować oraz opublikować swoją stronę w sieci!

Masz wrażenie, że to skomplikowane? Sądzisz, że nic nie ma za darmo? Spokojnie! W sieci jest wiele stron, dzięki którym wszystko bez problemu zrozumiesz i (bez żadnych opłat) stworzysz sobie stronę! Nie wierzysz? Zerknij, co pokaże ci wyszukiwarka, gdy wpiszesz hasło ‘darmowy kreator stron www’ i po prostu zacznij działać!

Dzięki takim pomocnym stronom będziesz w stanie samodzielnie zbudować witrynę (nawet bez znajomości języka HTML!), która natychmiast pojawi się w internecie, będziesz mógł dodawać do niej nowe treści oraz stopniowo rozbudowywać jej strukturę! Oczywiście – taka darmowa strona nie ma zbyt wielu opcji, niemniej jednak na początek zawsze wystarczy! Zazwyczaj jest tak, że pewna ilość opcji podstawowych jest bezpłatna, np. za darmo stworzysz sobie stronę o powierzchni np. 500 MB, która na będzie miała maksymalnie 5 podstron oraz np. jedno konto e-mail. Jeśli po jakimś czasie okaże się, że to za mało, będziesz mógł np. dokupić powierzchnię czy dołączyć do swej strony dodatkowe funkcje, np. blog czy statystyki. Sprawdź zatem w kilku miejscach, jak to działa (np. co możesz mieć za darmo) i po prostu zacznij konstruować swoją stronę! Spełnianie marzeń wcale nie jest takie trudne! ;)

Powered by CMSimple_XH | Template by CMSimple_XH | test (X)html | test css | Login